Mladost i lepota Osečine

Sinoć su osmaci Obrazovno vaspitnog centra “Osečina”, proslavili malu maturu. Okupljeni na Trgu braće Nedić, lepi i sredjeni prodefilovali su do škole gde su slavili sa svojim nastavnicima. Sa ponosom ali i setom u očima, roditelji su ih ispraćali u neki novi život, svesni da njihova deca više nisu mala…

Predivna deco, srećno u daljem školovanju. Ostanite časni i pošteni, veselog duha i otvorenog srca!

Check Also

Nova era digitalnog povezivanja: Yettel pustio u rad 5G mrežu – Šta to znači za Osečinu?

Operater Yettel prvi je pustio u rad 5G mrežu u Osečini, čime je otvoren put …