Deo varoši i dalje bez vode

Zbog kvara na glavnom magistralnom cevovodu u varošici Osečina doslo je do nestanka vode. Puštanjem starog izvorišta u rad, deo po deo varoši će dobijati vodu.


Ekipa vodoinstalatera JKP Osečina je na terenu i otklanjanje kvara se očekuje u toku dana.

Cisterna sa vodom je dostupna građanima, sve dok se kvar ne sanira.

Check Also

Nova era digitalnog povezivanja: Yettel pustio u rad 5G mrežu – Šta to znači za Osečinu?

Operater Yettel prvi je pustio u rad 5G mrežu u Osečini, čime je otvoren put …