Saopštenje za javnost OFK Osečina: Apel za pomoć

Poštovani navijači, ljubitelji i meštani Osečine,
Fudbalski klub iza sebe ima izvanrednu polusezonu i najuspešniji je sportski kolektiv u našoj opštini već dugi niz godina. Jedini dostojni predstavnik naše opštine uz tradicionalni sajam šljiva. Ovim putem želimo da uputimo APEL svim privrednicima i meštanima koji žele i mogu da POMOGNU NAŠ OFК OSEČINU kroz sponzorstva i donacije! Uz pomoć opštine Osečina isplaćeno je 3/4 duga iz prethodnih sezona, a u najkraćem roku se očekuje i otplata celokupnog dugovanja kluba. Кako ne bismo došli u situaciju da ulazimo u nova potraživanja i kako bi smo ove mlade momke zadržali u našem klubu i našem mestu pozivamo sve koji su u mogućnosti i koji vole i prate naš klub da nam se jave i da zajedničkim snagama nastavimo ka uspehu i stabilizaciji kluba. Poslovanje kluba i troškovi koje smo imali i koje ćemo imati do kraja sezone su dostupni svakome na uvid.
Za pomoć i sponzorstvo klubu možete nam se obratiti na e-mail fkosecina@gmail.com

Check Also

Spektakl na otvaranju polusezone: OFK Osečina pregazila Lajkovčane na prolećnoj premijeri

Možda i jedan od najboljih dana od kako se igra fudbal u Osečini. Od samog …