BESPLATNA PRIPREMNA NASTAVA ZA SVE OSMAKE NAŠE ŠKOLE

Opština Osečina, po prvi put, u saradnji sa Obrazovno-vaspitnim centrom “Braća Nedić” iz Osečine omogućiće svim osmacima besplatnu pripremnu nastavu za završni ispit. Profesori srpskog jezika i matematike pripremaće učenike završnih razreda za malu maturu.

“Želimo da naši učenici postignu odlične rezultate na završnom ispitu, što će im otvoriti put ka ostvarenju svojih želja i omogućiti da upišu željene škole. Završni ispit je značajan za budućnost naše dece zato je važno da im se obezbede svi potrebni uslovi kako bi postigli svoj maksimum”, izjavio je predsednik opštine Osečina.

Pripremna nastava će početi u aprilu, a sve dodatne informacije učenici će naknadno dobiti.

Check Also

I ove nedelje preventivni pregledi u Domu zdravlja

S obzirom na to da je fokus zdravstvene zaštite stavljen na prevenciju, u nedelju 24.marta …