BLICKRIG NIKOLIĆA: dva brza gola rešila pobednika derbija kola

КMF Braća Nedić starteri: Savić, Mladenović, Mrkonjić, Bogdanović, Jovanović

KMF Bezbednost starteri: Arsenović, Gligorić, Marković, Tojčić, Savković

Strelci: Pavić u 3., Mitrović u 4. i 6, Nikolić u 5. i 13. za KMF Braća Nedić, a Obradović u 16. i Pavlović u 40. za KMF Bezbednost.

U 13. Kolu regionalne futsal lige zapad, grupa A, futsaleri KMF Braća Nedić iz Osecine, dočekali su neugodnu, i blago favorizovanu ekipu Bezbednost 192 iz Valjeva.

Epidemioloska situacija nije dozvolila mnogo publike, koja bi sasvim sigurno uživala u fudbalskoj predstavi u Sportskom Centru Osecina.
Domaćin je utakmicu otvorio fenomenalno, nakon 4 minuta meča, rezultat je bio 4:0 u korist domacina
Blickrig od koga se KMF Bezbednost do kraja nije oporavila.
Dugačke klupe na obe strane uslovile su rovovsku borbu, punu naboja, prekršaja i sjajnog futsala.
Gosti su uspeli sa 9 metara nakon petog faula da smanje na 4:1, ali su domaći u istom ritmu podigli do poluvremena na 5:1

U drugom poluvremenu, jalova inicijativa gostiju, domaćin se sjajno zatvorio, golman Savic zaključano prilaze golu.
Disciplina do zadnjih trenutaka, i penala nakon igranja rukom domaće ekipe, nakon čega je postavljen i konačan rezultat 5:2.

Narednu utakmicu, KMF Braća Nedić gostuje u Valjevu ekipi KMF Fleš.