Opštini Osečina novi minibus od Ministarstva za brigu o selu

Predsednik opštine Osečina, Nikola Tomić je u petak 10. novembra u Palati Srbije, potpisao ugovor o kupovini minibusa. Osečina će dobiti novo vozilo minibus sa 20 sedišta, koje će finansirati Ministarstvo za brigu o selu, uz učešće opštine.

Novi minibus koristiće se za poseban prevoz kulturno umetničkih društava, sportista, udruženja građana, Crveni krst, i u druge svrhe po potrebi građana. Minibus će biti ustupljen JKP “Osečina”.

Check Also

Nova era digitalnog povezivanja: Yettel pustio u rad 5G mrežu – Šta to znači za Osečinu?

Operater Yettel prvi je pustio u rad 5G mrežu u Osečini, čime je otvoren put …