Dan žalosti 30. decembar

Predsednik opštine Osečina Nikola Tomić doneo je odluku da se 30. decembar proglasi za Dan žalosti, povodom tragične smrti našeg Nemanje Aćimovića u saobraćajnom udesu kod Draginja.

Predsednik i svi njegovi saradnici izražavaju duboko saučešće porodicama poginulih mladih ljudi iz Osečine i Valjeva.

Check Also

Nova era digitalnog povezivanja: Yettel pustio u rad 5G mrežu – Šta to znači za Osečinu?

Operater Yettel prvi je pustio u rad 5G mrežu u Osečini, čime je otvoren put …