PORAZ U LAJKOVCU: KMF ZENON – KMF BRAĆA NEDIĆ 5-3 (1-1)

U Lajkovcu je prekinut niz od 4 uzastopne pobede. Dobro je počelo po naše momke, već u 4.minutu Simić je postigao gol i tada se činilo da ćemo kući otići sa sva 3 boda, medjutim tako nije mislio domaćin.

Iako je naša ekipa imala 4 odlične prilike da već u prvom poluvremenu reši utakmicu, domaćin neočekivano dolazi do poravnanja. 1-1 za kraj prvog poluvremena. U nastavku, domaćin je pokazao veću želju, borbu i bolju odbranu sa sjajnim golmanom na golu. Brza dva gola domaćih naterala su naše da zaigraju sa 5 igrača u polju što je donelo domaćima još 2 gola u mreži Savića, 5-1. Na samom kraju naša ekipa se trgla i postigla 2 gola preko Savića i Bajića što je bilo dovoljno samo za 5-3.

Domaćinu čestitamo na zasluženoj pobedi, a mi se okrećemo novoj utakmici protiv lidera na tabeli KMF Bajina Bašta. Meč je na programu u petak u 19h u hali SC Osečina.

Check Also

Posle kiše Sunce sine: Osečina se pobedom približila opstanku u Zoni (golovi)

Nakon neugodnog poraza u Ljuboviji od ekipe Drine, Osečina se na domaćem terenu iskupila pobedom …