U VALJEVU UBEDLJIVO: KMF Fleš – KMF Braća Nedić 1-8(0-5)

Futsaleri KMF Braća Nedić nastavili su pobednički niz i u poslednjem kolu drugog kruga savladali su ekipu KMF Fleš iz Valjeva. Naša ekipa nije otišla u punom sastavu ali ni to nije predstavljalo problem, jer je i domaćin imao samo 5 igrača.

Epilog svega je 8 golova u mreži Valjevaca i ubedljiva pobeda. Na kraju prvog poluvremena bilo je 0:5, strelci za našu ekipu su bili: Jovanović, Bajić, Savić Djordje, Mladenović i Mrkonjić.

Drugo poluvreme naša ekipa je nastavila u istom ritmu i izvela nekoliko lepih akcija što je donelo još 3 gola, strelci: Bajić, Mrkonjić i Savić Danijel. Počasni gol za domaće postigao je Jović.

Ovo je 21. bod, uz 7 pobeda i 7 poraza i gol razliku 60:58, što je u ovom trenutku dovoljno za treću poziciju. Da li će tako i ostati, zavisi od večerašnje utakmice izmedju KMF Bezbednost-KMF Bajina Bašta. Tada će se i odrediti raspored za treći krug.

Check Also

Pet golova za poluvreme: Osečina pregazila Rađevac u derbiju

Da je pre meča napravljena anketa sa pitanjem: “Kakav rezultat očekujete?”, sigurni smo da ni …