DECA OŠ “VOJVODA MIŠIĆ” PECКA ZA VANJINU POBEDU

Na trećoj sednici Učeničkog parlamenta, održanoj 4. 11. 2021. godine, kojoj su prisustvovali direktor škole profesor Slobodan Todorić i pedagog škole Marija Petrović, dogovorena je hitna humanitarna akcija ZA VANJINU POBEDU, koju podržava humanitarna organizacija “Budi human”.

Učenički parlament svake godine organizuje humanitarne akcije za one kojima je pomoć neophodna.
S obzirom na to da je malenoj Vanji hitno neophodna pomoć, naši učenici su kao i do sada pokazali svoju volju i želju da pomognu. Plemenitost i humanost naših učenika učinile su da lako i brzo organizuju ovu akciju.
Učenici i zaposleni u OŠ “Vojvoda Mišić” Pecka prikupili su za jedan dan, u petak, 5. 11. 2021. i uplatili, u ponedeljak, 8. 11. 2021. godine na račun za pomoć Vanji značajnu sumu novca.
Organizator ove akcije, Učenički parlament škole, ističe da je cilj ove objave samo i isključivo da i druge podstakne da pomognu koliko mogu – za Vanju, za njenu pobedu.

Check Also

Ministar Martinović obišao radove na objektu srednjeg obrazovanja u Osečini

Rekonstrukcija i adaptacija objekta srednje škole u okviru vaspitno-obrazovnog centra „Braća Nedić“ u Osečini privode …