Goleada Osečine u Mionici: FK Toplica – OFK Osečina 1:5

Ekipa Ofk Osečine gostovala je ekipi Fk Toplica na gradskom stadionu u Mionici.

Povela je Osečina u 9 minutu iz jedanesterca koji je sigurno realizovao Vićentije Simović. Nije Osečina koristila šanse koje su se nizale, a kazna je stigla iz prekida u 30 minutu. Domaćin koristi gužvu i nakon kornera poravnjava rezultat na 1-1. Samo dva minuta kasnije iz savršene akcije iskusni Vićentije Simović vraca prednost na stranu Osečine lepim pogotkom glavom 1-2, da bi tačku na prvo poluvreme stavio Mihailo Miljković majstorijom iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara za 1-3.

Slabo sta je indisponirani domaćin pokazao u nastavku utakmice. Sjajna akcija u 60 minutu, Andrić-Miljković-Mirić lopta na levu stranu poluvisoka majstorski volej Vićentija Simovića sa 10-ak mearat za het trik i 1-4.

U nastavku dobra igra naših momaka i prvenac Stefana Teodorovića za konačnih 1-5 u 70 minutu.
Indisponirani domaćin je do kraja utakmice dobio čak dva crvena kartona zbog prigovora i nesportskog ponašanja.